KSP - Palk

 

 

Soojustatud palkidest ehitatud hoonel puuduvad külmasillad ja läbivad detailid. Hoone ise on kauakestev, vastupidav ja suurepärase mehaanilise tugevusega konstruktsioon, ka isolatsioon ise. Isolatsiooni tugevused kõrval tabelis:

Ei vaja palkmajadele (puuduvad palkmajale omased vajumised, paisumised, pragunemised) või sarnaselt karkassmajale täiendavat järelhooldust. Oluliselt lihtsam on anda tootele ka garantiid.

Toode ei vaja paigaldusel kraanat ega teisi raskeid erimehhanisme. Olenevalt maja plaanist on paigaldus kiire, 1-3 tööpäeva. Vajadusel on maja väga kerge demonteerida, teisaldada ning uuesti kokku monteerida. Peale paigalduse (mis on kerge ja lihtne) on kõik tootega seonduv tööstuslik tootmine. Inimtööjõu vajadus ehitusplatsil on minimaalne, kuna puudub vajadus tavapärasele sise- ja välisviimistlusele, distantsliistudele, auru- ja tuuletõkkele, tarvikutele, tarinditele jne.

Materjali transport on lihtne ja kerge, eriti mägedes või teistes raskesti ligipääsetavates ja kitsaste oludega piirkondades. Toote transpordiks piisab tavalisest „kastikast“ ehk 5-6 meetrisest kastiga autost. Toode on kerge, seega maha laaditav ka inimtööjõuga käsitsi. Immutatult ei karda toode ilmastiku kahjustusi objektil.

Sobib kasutada koos kõigi teiste tavapäraste ehitusmaterjalidega.
Kõik eelpool kirjeldatud tagab puitmaja ehituses konkurentidest odavaima maja omahinna, aga ülisuure efektiivsuse ja kasumlikkuse unustamata looduslikumat ja parimat elu keskkonda inimesele (100% inimsõbralik).